Omalujte svůj byt bez omezení – zásuvky i vypínače se vám přizpůsobí

Vyhýbáte se výrazným výmalbám vašeho bytu, protože se bojíte, že by na takto omalovaných stěnách nevypadaly bílé zásuvky a vypínače vůbec dobře?
Bojíte se pořídit si jejich jinou barevnou variantu, protože máte obavy z toho, že až se rozhodnete výmalbu změnit, bude to ještě horší?
Obě dvě obavy jsou naprosto oprávněné, nicméně vzhledem k tomu, že dnes existuje chytré řešení první i druhé situace, můžete se konečně přestat omezovat – můžete si interiér svého bytu zařídit a omalovat tak, jak se vám to nejvíce líbí.
Celý problém lze snadno vyřešit tím, že si domů pořídíte chytře navržené vypínače a zásuvky lightpark.cz z řady schneider unica.spotřebič se zástrčkou.jpg
Co vám nabízejí navíc?
Především chytré modulární řešení. Zásuvky a vypínače schneider unica tvoří univerzální strojek a unikátní rámeček. Zatímco strojky jsou všechny stejné, a samozřejmě maximálně kvalitní, tak jednotlivé rámečky se mezi sebou výrazně liší v tom, jakou mají barvu a designové provedení.
Na výběr máte pestrou škálu barev i barevných odstínů i různé tvary svrchních rámečků.
V čem jsou jedinečné?
Podstata celého řešení je v tom, že na jakýkoli strojek snadno a rychle připevníte libovolný zvolený rámeček. A tato volba nemusí být nutně trvalá. Jakmile se rozhodnete pro změnu, třeba pro změnu výmalby, tak svrchní rámeček snadno a rychle vyměníte za jiný, jaký se vám bude více líbit.
Navíc, taková změna vás nebude stát více než několik deseti korun, a provedete ji bez potíží ve vlastní režii, aniž byste domů museli zvát elektrikáře.barevný vzorník.jpg
Proměna bytu nikdy nebyla jednodušší!
Takže ať už se rozhodnete svůj byt jakkoli změnit, vymalovat anebo mu dát úplně jinou podobu, zásuvky a vypínače se vaší volbě vždy dokonale přizpůsobí. Už nikdy se nebudete své domácí elektronice přizpůsobovat vy, ale ona se bude měnit podle vašeho přání – rychle a jednoduše. Tak to má být.

5/5 - (1 vote)