Jak vypadat lépe – jednoduše a levně

Pokud jste si na všechny výše zmíněné otázky odpověděly kladně, asi Vás potěšíme – v tomto článku Vám totiž poradíme, jak se takovým ženám alespoň trochu přiblížit, přičemž Vás to nebude stát moc úsilí ani peněz.
 péče o sebe
To, čeho si každý na první dobrou asi nejpravděpodobněji všimne, je obličej – snažte se tedy si mýt obličej alespoň jednou denně nějakým mýdlem či čistící tinkturou. Tyto produkty by ale v souladu s tím, jaká Vaše pleť je a co potřebuje. Velmi suchou pleť tedy nedoporučujeme mýt mýdlem a na mastnější pleť můžete použít maximálně nějaké mýdlo pro miminka /či mýdlo speciálně určené pro mastnou pleť/. Vhodné je také dávat si často masku na obličej /zejména tu plátýnkovou, protože ta bývá plná různých prospěšných látek, co se dobře vstřebávají/. V případě pupínků doporučujeme různé antiakné masky a roll-ony. V rámci obličeje také nejsou pěkné suché popraskané rty, a tak si alespoň párkrát do měsíce dopřejte scrub na rty a používejte balzám.
atraktivní žena
 
Co se vlasů týče, určitě by neměly být poškozené a s roztřepenými konečky. Zajděte si tedy alespoň jednou za půl roku ke kadeřnici na zastřižení konečků /můžete se do toho v případě odvahy i pustit samy/. Pokud máte odrosty, snažte se vlasy pravidelně dobarvovat. Pokud se barvíte, je důležité zvolit barvu, která se bude hodit k Vašemu obličeji a celkově k Vašemu typu. S Vaší původní barvou určitě nesáhnete vedle, ale pokud se už chcete mermomocí nabarvit, doporučujeme si určit, zda jste zimní, jarní, letní či podzimní typ.
 
Vaše pokožka by měla být vláčná, ne však mastná, takže dle toho určitě volte péči. S přicházejícím podzimem hrozí suchá kůže, a tak je dobré se alespoň jednou za čas celá namazat nějakým tělovým olejem, který prospěje nejen Vaší pokožce, ale bude i hezky vonět.
 
Nakonec zmíníme to nejdůležitější – musíte hodně spát a pít. Možná to zní triviálně, ale jsou to opravdu základní věci. Spánek a tekutiny Vám totiž také mohou pomoci k tomu, abyste se lépe cítila psychicky, přičemž kdo se lépe cítí, také potom i lépe vypadá.