Kouzelná malovaná truhla.

Poklad v truhle, nebo naopak? Máte rádi pohádky? Obzvlášť takové, kde se jedná o nějaký poklad? Také hrdinům fandíte, aby nakonec ten poklad našli? To by nebyla pohádka, aby to nakonec dobře nedopadlo. Někdy ho získá třeba náš princ, ale někdy se ho zmocní záporný hrdina a je třeba, aby mohla pohádka dobře skončit, poklad nějakým způsobem dostat do rukou těm hodným a správným lidem. Co má ovšem ten poklad vždy společného, je prostě v truhle. Prostě truhla, truhlička, nebo truhlice, zachovalá, nebo odřená, okovaná, někdy už rozlámaná, ale v ní se blýská a třpytí poklad. Zlaté šperky, řetízky, prsteny, kupy mincí, blyští se to a leskne, až oči přecházejí.

truhla

Tady ale máme takovou pohádku naruby. Přemýšlíte, co bude v naší pohádce naruby? Budeme přát získání zlému kouzelníkovi, čarodějnici nebo snad proradnému rádci? Kdepak v tom to není. My totiž nenalezneme poklad v truhle, ale truhlu ve světě pokladů! Ano, to bude ta naše pohádková cesta ke štěstí. A věřte, že v tomto světě pokladů, nejsou žádné truhly rozlámané, prožrané červotočem, zrezlé, ale všechny truhly jsou úžasně nové, vonící po smrkovém dřevě, jsou větší i menší, některé truhly malované jsou, prostě ve světě pokladů vám z truhel srdce zaplesá a budete přemýšlet, kterou zvolit.

truhla

Nakonec si vyberete třeba i truhly dvě a k tomu ještě nějakou kredenc, protože i ty jsou tady úžasné a bylo by škoda, je tu všechny nechat. A věřte, že vaše truhla i kredenc, i všechen ostatní nábytek je z dílny skutečných mistrů, vyroben tradičními truhlářskými postupy, ručně malovaný, popřípadě vyřezávaný. Buďte bez obav, že by se třeba kredenc převrátila, opravdu je stabilní a spolehlivě unese všechno vaše nádobí. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního smrkového dřeva a je zárukou dlouhé životnosti. Vaše pohádková truhla bude ozdobou vašeho příbytku a můžete ji naplnit jakýmikoliv poklady.