Máta a citron = dokonalé spojení

Máta peprná – kdo by ji neznal?

Asi se nenajde nikdo, kdo by se s touto malou zelenou rostlinkou ještě nesetkal, ať už doma na zahradě, nebo v jídle či nápojích. Je rozšířená po celém světě a používá se i v lékařství. Je jednou z celosvětově nejoblíbenějších bylinek, protože skvěle chutná. Je to zkrátka všestranný pomocník, a zvlášť chutná je v nápojích. Kdo by neznal Cuba libre? To vám nabídnout nemůžeme, ale máme pro vás skvělý nealko drink, a tím je mátová limonáda Eshop.koldokol.cz.

mátová limonáda

S čím vám máta pomůže?

  • Snižuje křeče
  • Podporuje a uzdravuje trávicí trakt
  • Léčí infekce dýchacích cest
  • Pomáhá uvolnit ucpaný nos
  • Obklady a masti pomáhají na vyrážky a ekzémy
  • Působí proti stresu a povzbuzuje organismus
  • Podporuje chuť k jídlu

Limonáda z máty skvěle osvěží v horkých letních dnech, není ale na škodu si ji dopřát po celý rok. Je chutná vychlazená s ledem, a na chuti jí neubere ani chladné počasí. Dá se zkrátka pít kdykoliv. Naše limonády jsou BIO a neobsahují zbytečné konzervanty.

lístky máty

Čím vás ta naše dostane?

  1. Je jemně perlivá, což se do takové limonády hodí mnohem víc, než hromada obřích bublin.
  2. Má skvělé složení. Najdete v ní jen citronovou šťávu, výluh z máty, cukr a oxid uhličitý, bez kterého by to nešlo.

Dobrá zpráva je, že limonáda se dá vypít, má ale i další možnosti užití. Své místo si najde například jako základ do sorbetu nebo do koktejlu. Vyzkoušet můžete i likér. Zkrátka – máta je nezaměnitelná a nezastupitelná bylinka, která nám může jen prospět. Pokud si občas dáte rádi limonádu, zkuste zdravější variantu třeba právě v podobě našich BIO limonád. Neobsahují nic špatného, jako průmyslově vyráběné přeslazené a nezdravé nápoje, ale jen BIO složky, které dohromady ladí a jsou nepostradatelné pro naši domácí mátovou limonádu. Tu najdete v našem e-shopu, a nebo v lokálních prodejnách, kde ví, co je dobré. 🙂