Slevomat od OILSEED SERVIS s.r.o.

Tato nabídka je pro Vás pozdrav plný sladké chuti a radosti. Jsou to přírodní a chutné dary radosti pro vaši pohodu.

Nabízíme vám výborné sušené meruňky, sušenou bílou moruši, která je křupavá a chutná jak sladké oříšky. Dále si můžete vybrat podle své chutě z pestré nabídky našich i cizokrajných ořechů, oříšků, semínek, pistácií, mandlí, kešu a jiné. Všechny potraviny a pochutiny v současnosti jsou v akčních cenách a v různém balení.

ořechy

Velikonoce se blíží a pro pohoštění se v rodinách vždy přichystá něco dobrého. Hospodyňky to dnes převážně řeší nejenom prakticky, ale i ekonomicky. Tím máme na mysli nejenom výrazné akční slevy, ale i pestrou nabídku různého balení těchto dobrot.

Ten kdo už navštívil na webové stránky SLEVOMAT, tak ví, že nabídky na těchto stránkách jsou různého zaměření a v atraktivních cenách. Od různých chuťovek, jako jsou například rozmanité ochucené oleje, které vašim pokrmům dodají tu správnou chuť, „sushi sety“ se salátem a chutnými závitky, které budou opravdovým zpestřením vašeho pohoštění. SLEVOMAT vám dokáže nabídnout zajímavé a výhodné víkendové pobyty v Čechách, wellness a relaxaci, zajímavé nabídky na letní prázdniny, nabídky které si můžete zajistit dlouhodobě.

dovolená slevomat

Pokud využijete nabídky pro odpočinek Víkendové pobyty, delší dovolená) z našeho SLEVOMATU, nemusíte mít žádné obavy ani o své zdraví a ani peníze. Vše se důsledně prověřuje a v nabídkách se všude všechna koronavirová opatření důsledně dodržují.

Jestli vás zajímají podrobné informace o obchodní společnosti OILSEED s.r.o. ty si samozřejmě můžete zjistit v rejstříku firem. Společnost má mnoho aktivit a snaží se je na internetových stránkách seriózně nabízet stávajícím a budoucím klientům.

Důležité: ve velké míře jsou na Slevomatu před zveřejněním naše nabídky pro jakoukoliv dovolenou nebo víkendový pobyt, důsledně prověřovány. Při online rezervacích získáváte voucher bez termínu, to znamená, že pokud se ubytovací zařízení musely kvůli nařízeným novým opatřením uzavřít, váš voucher se podle potřeby prodlouží.