Bazén soukromý vodní svět.

Máte dům, chalupu, chatu se zahradou a nemáte tam bazén? Přitom jste milovníky vody a v parném létě dojíždíte na koupačku do nejbližšího koupaliště, rybníka, nebo lomu? Není to škoda? Představte si tu parádu, že přijdete, nebo přijedete domů z práce a vůbec se nemusíte nikam pachtit, sedat za volant, ale máte svoje vlastní pohodlné koupání. Není to paráda? Místo toho, abyste do sebe rychle naládovali pozdní oběd a sedli celí rozpaření do auta a vyváželi rodinku na koupačku, jen stáhnete propocený oblek, nebo montérky a svalíte se k bazénu, kde už čeká rodinka. Žena vám přinese pohoštění, děti už řádí ve vodě a vy jen co trochu vydechnete a naplníte žaludek, můžete za nimi do příjemné chladné vody. Navíc si v příjemném pozdním odpoledni můžete dát pivko, nebo drink, vždyť přeci nebudete řídit, nemusíte jet domů autem, jste ve svém. Krásná pohoda a idylka.

bazén

Stačí si vybrat bazén snů. Požadovanou velikost, tvar, barvu. Schůdky, nebo žebřík, jak je libo. Pokud chcete udělat nějaké to tempo, bude lepší zvolit delší bazén, pro vodní radovánky bude stačit určitě bazén menší. Také hloubka je volitelná, můžete vybírat ze dvou možností. 1.2 m a 1.5 m. Pokud máte malé děti, budete upřednostňovat mělčí bazén, ale mějte na paměti, že děti rychle vyrostou, takže je lepší volit stejně bazén hlubší, kde se nám lépe bude plavat.

bazén

Šířku bazénu zvolíme podle toho, kolik plavců bude chtít v bazénu zároveň plavat. Mladým ke slézání do bazénu postačí bohatě žebřík, pokud tedy budou vůbec slézat a nebudou do bazénu skákat, pokud budou bazén využívat i lidé starší, nebo s tělesným omezením, je lepší volit pohodlné a bezpečné schůdky. Bazény jsou zapuštěné, praktičtější a na vzhled rozhodně efektnější, než samonosné bazény, jen potřebují přípravu k zabudování. Tak neváhejte a vybudujte vodní svět přímo na vaší zahradě.