Naše dovolená

Opravdu si nedokážu představit rok, že bych nebyla alespoň jednou na dovolené. Já sama jsem zvyklá jezdit na dovolenou tak dvakrát anebo třikrát ročně. Protože mám opravdu náročnou práci, takže si opravdu zasloužím nějaký velký relax a odpočinek. A nejraději jezdím právě na dovolenou dvakrát ročně. A to minimálně. Vždycky jedu s celou rodinou. S rodinou si užijeme v krásných čtrnáct dní někde u moře, kde na nic nemyslíme a kde si užíváme pouze štěstí a rodinnou pohodu svobodu. Protože chci, aby moje rodina byla veselá a hlavně šťastná. Takže si vždycky s rodinou dopřejeme opravdu krásnou a kvalitní dovolenou, kdy si všichni užíváme.

Cestování je prima.

A potom až se po čtrnácti dnech vrátíme z dovolené, tak si vždycky připadám jako znovuzrozená. Jsem týden doma, ale potom rodina ví, že odjíždím na týden na dovolenou sama. A vždycky těch sedm dní z celého roku si užívám sama pro sebe. Nemyslím na nic a na nikoho. Možná se vám to zdá opravdu takové divné a sobecké, ale věřte, že nám všem to takhle vyhovuje. Z celého roku si užiji odpočine pro sebe. A pouze těch sedm dní, věřte nebo ne, opravdu mi to pomůže. A můj přítel to má taky tak. Z celého roku se taky vybere sedm dní a jede někam sám. Většinou taky k moři. A věřím, že mu to taky pomáhá.

Miluji moře.

A já si myslím, že kdyby to dělal takhle opravdu každý, tak je třeba i méně rozvodů, protože dovolená je tady od toho, aby se lidé taky usmířili. A třeba například právě na dovolené. Anebo aby si na dovolené vyčistily hlavu a pořádně si odpočinuli od všedních starostí. A taky si užili hlavně jeden druhého. Protože je taky příjemné jen na dovolenou ve dvou jako milenci. Tohle já taky zbožňuji. S přítelem se stále milujeme i po tolika letech a taky si dopřáváme svou zamilovanou dovolenou. A co vy? Jezdíte pouze s rodinou nebo si dovolenou užijete i sami?