Bezproblémový start nově založené firmy


Vrháte se do podnikání, máte skvělý byznys plán i nápady a poslední kapkou, jak toto vše zorganizovat je právě „organizace“. Čím začít? Začněte tím nejdůležitějším, abyste již mohli převést své sny na skutečnost a praktikovat své představy.

start firmy

Jestliže jste nedočkaví a čas neúměrně kvapí, obraťte se na nás Sidlofirmypraha5 a my sejmeme z vašich zad břímě založení firmy. Jsme schopni vaši vysněnou společnost založit již do pěti pracovních dnů. Troufáme si tvrdit, že bez znalostí legislativy a příslušných zákonných opatření začátečníkům trvá ustavení podniku mnohem déle a navíc velmi často chybují. Tím se vše zbytečně a neúměrně prodlužuje. Právě i bez dostatečné délky praxe a z neznalosti potřebných zákonů, kterých je více než dost.

Zaručujeme vám zápis do Obchodního rejstříku do čtyřiceti osmi hodin. Známe patřičné odborné kroky, které musí následovat, aby zápis do Obchodního rejstříku nebyl odmítnut a vy jste tak neztráceli vzácný čas. A čas, jak známo – jsou peníze. My vám založíme firmu pro podnikání v České republice za bezkonkurenční cenu, kterou na trhu nenajdete. Máme bohaté odborné zkušenosti, které vám předáme a poradíme s rozjezdem vašeho nového podniku.

tým pracovní

Převezmeme a dojednáme komunikaci s úřady jako jsou Katastr nemovitostí, Živnostenský úřad, finanční úřad, ověříme registraci vámi zvoleného názvu jako ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví. Připravíme vám všechny důležité a potřebné smlouvy, které zajistí správný chod vaší firmy. Zakladatelskou smlouvu a rejstříky vyhotovíme se všemi náležitými údaji tak, aby nedocházelo ke zbytečnému pozdějšímu doplňování a tím i dalším finančním výdajům a času, který byste jinak museli strávit na úřadech.

Jako výhodná se jeví společnost s ručením omezeným, a to proto, že vám umožní i vstup investorů do vašeho podnikání. Naproti titulu OSVČ vám toto přináší plus ve výši ručení za závazky. Pro „eseróčko“ mluví i jednoduchá struktura a povinnosti, které musí plnit například oproti akciovce.