Hypotéka bez registru

Pojem nebankovní hypotéky bez registru se týká podnikatelského úvěru. Jedná se tedy o finance pro firmy, podnikatele a OSVČ. Všechny podnikatelské subjekty, které mají založené podnikání a provozují svou činnost, si mohou zažádat o půjčku.
pokladnička ze sklenice.jpg

§ Většinou se chodí do banky, jenomže tam mnoho klientů neuspěje a proto daleko častěji a posléze i raději volí nebankovní typ hypotéky. Ručíte samozřejmě vlastní nemovitostí, za kterou dostanete peníze. Ty následně použijete do svého podnikání. S penězi můžete zaplatit dluhy, vymanit se z exekucí, zvolit konsolidaci půjček nebo třeba také navýšit kapitál, pořídit nové stroje, zaplatit úhrady faktur a mnoho dalšího. Zkrátka je musíte využít za účelem pokrytí firemních potřeb. Nemůžete si s nimi například koupit byt či postavit dům, to je jistě každému hned jasné.

§ V případě banky se také často setkáte s jistými pravidly, které zde však nenajdete. To proto, že my máme daleko mírnější pravidla. Jak je to možné? Banky jsou institucemi, které sice mají půjčovat peníze lidem, ale potřebují mít krytí a chtějí být chráněné. Ovšem právě ostatní společnosti půjčují takzvaně na vlastní pěst, takže to má také svá pravidla, avšak daleko mírnější. V našem případě například nevadí, když máte záznam v registru dlužníků, nevadí ani nízké příjmy čili u podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání, které se týká konce roku. Pokud nemůžete uvést své příjmy, opět to nevadí, není to problém. Úvěr i přesto můžete získat. Daleko přísnější pravidla platí u spotřebitelských úvěrů, které se poskytují běžným občanům.

znaky dolarů.jpg
Splňte si sny a podnikejte

Chcete začít podnikat? Chcete si splnit sen? Nebo se vám naopak nepodařilo domluvit patřičný obchod a prodělali jste na tom velký finanční obnos? Potřebujete rychle získat peníze? Právě pro tyto případy je zde hypotéka bez registru. Poskytneme výhodný finanční produkt, u kterého nemusíte mít čistý registr dlužníků a nemusíte mít ani vysoké příjmy. Zajistíme nízkou úrokovou sazbu i nízké měsíční splátky.