Jak si přivydělat v dobách krize

Jak skloubit péči o malé děti s přivýdělkem? A jak skloubit práci na plný úvazek s další brigádou, abyste to všechno zvládli a nezbláznili se z toho? Není to tak jednoduché, avšak pokud se budete trochu snažit a chtít, pak se vám s největší pravděpodobností podaří pár měsíců takto přežít. Ale dlouhodobé řešení to není. Člověk potřebuje i odpočívat, nejen pracovat.

čistící prostředky

Pokud děláte pravidelné ranní směny od šesti do dvou, pak se poohlédněte spíše po odpolední či večerní práci, těch je většinou nabídka širší než těch ranních. Můžete zkusit pracovat v obchodě, v kavárně, v baru či restauraci, klidně se můžete pustit do hledání práce, která souvisí s vaším koníčkem a tím pádem si přivydělat a nenudit se. Výborným přivýdělkem je třeba vedení nějaké sportovní aktivity, třeba jógy. Musíte mít však trenérský kurz. Tyto aktivity se většinou konají v odpoledních a večerních hodinách, což je super při pravidelné pracovní době. Pokud nemáte žádné specifické dovednosti, které by vám umožnily dělat práci, která by byla i vašim koníčkem, můžete si sjednat třeba venčení psů a u toho se pěkně projít, nebo hlídat a vyzvedávat děti ze školky. Tato služba je v posledních letech velice oblíbená, protože školky často mají stejnou pracovní dobu, jak rodiče dětí a tím pádem se občas stane, že nemohou děti vyzvednout.

vysavač

Úklid je kapitola sama pro sebe. V případě úklidu domácností není problém se dohodnout na čase, který vyhovuje jak vám tak majitelům nemovitosti a tím pádem můžete jednoduše časy klidně i měnit dle potřeby vaší či majitelů. V případě úklidu kanceláří se jsou považovány většinou ranní či večerní úklidy. Ranní před začátkem pracovní doby a večerní právě po jejím skončení tak, aby úklid nenarušoval pracovní proces v kancelářích. Ranní úklid kanceláří v Praze purehouse.cz je velice oblíbenou brigádou třeba pro maminky na mateřské, které v práci skončí, než odchází tatínek do práce.