Krásný domov za příjemnou cenu

Perfektní domov pro rodinu se dvěma dětmi. Určitě nevypadá jako dvoupokojový byt na rušném sídlišti, kde nemáte dostatek prostoru. Představujete si jej jako příjemný, moderní a prostorný rodinný dům, kde bude mít každé z dětí svůj pokoj, vy soukromí vlastní ložnice a společnou obytnou zónu. V té nesmí chybět perfektně vybavená moderní kuchyně, obývací pokoj a jídelní kout, kde se budou všichni členové rodiny scházet u společného jídla. Perfektní představu jen dotváří přilehlá zahrada, na které budete mít možnost vypěstovat si zeleninu, bez použití umělých hnojiv a kde najde své útočiště i domácí mazlík. Také si představujete, že takové bydlení bude v blízkosti dopravního spojení do centra města. Když si teď shrnete své požadavky, kolik miliónů byste pro stavbu, nebo pořízení takového domu potřebovali? A tak se vrátíte zase jenom ke snění. S vašimi možnostmi a možnosti pro získání hypotečního úvěru vám nezbývá nic jiného, než trávit čas dál v těsném bytě na sídlišti.

dekorace

Zkuste jinou cestu! Mobilní domy celoroční!

Nejen, že dům s kompletním moderním vybavením vás bude stát velmi málo, také můžete ušetřit při nákupu pozemku! Mobilní dům nemusí stát jen na pozemku, který je katastrem nemovitostí vyhrazený jako stavební. Může stát i na jiném typu pozemku. Tam, kde máte k dispozici inženýrské sítě. Vnitřní prostory domu jsou navrženy v několika základních variantách, jednotlivé moduly je však možné různé kombinovat a přidávat další ložnice. Jistě se vám bude líbit i možnost přilehlé terasy, která přímo propojí dům s prostorem na zahradě.

klíček

Váš sen o perfektním domově pro čtyřčlennou rodinu se může snadno splnit. A rozhodně na uskutečnění snu nebudete potřebovat částku v řádu mnoha miliónů. Přesvědčte se sami a prohlédněte si domy, které jsou v nabídce. Rádi vás přivítáme i při osobních prohlídkách a zodpovíme vaše dotazy.