Papírová taška – vděčné téma pro reklamní potisk

Máte v plánu dodávat zákazníkům zboží v papírových taškách, anebo je rozdávat jako jednoúčelový reklamní předmět? Není to nic složitého, a že to funguje, se můžete přesvědčit na následujících příkladech:

Rozvážka potravin

V roce 2014 začal svou podnikatelskou dráhu internetový obchod „Rohlík“, který distribuoval potraviny, zpočátku jen ve velkých městech. Jeho začátky odpovídaly rozjezdu firmy, tzn., měly podobu nesmělých krůčků a zboží bylo rozváženo v papírových taškách bez potisku a s vozidly obvykle soukromými – civilními, takže firma neměla žádný pořádný image. Postupem času však začala budovat vozový park, auta byla označena pěkným jednotným potiskem a na papírových taškách se začaly objevovat firemní loga a různé textové instrukce. Firma se úspěšně rozrůstala a o tři roky http://www.hasan.cz/pension-restaurace-roky.php později se na trhu objevil konkurent – známý „Košík“. Ten také zpočátku začínal s civilními auty a taškami bez potisku, ale netrvalo dlouho a firma postupovala podobně, jako její konkurence.

předměty v papírových taškách

Potisk papírových tašek sehrál v tomto případě velkou roli, protože je to jedna z nejlepších forem reklamy. Stačí na tašku vytisknout různé nápady a lidé je ocení, přečtou si nápis, který jim poradí a usnadní práci, tašky využijí na odpadky nebo pro ukládání některých předmětů v domácnosti a uvidí je další lidé z okruhu rodiny a přátel a třeba tuto službu rovněž vyzkouší. Je to mnohem lepší způsob reklamy, než vhazovat do schránek letáky, které jsou velmi drahé, zatímco potisk papírových tašek je levnější a má větší efektivitu. Potisk je také levný vždy, kdy jde o velké série, a v tomto případě jsou mnohem větší, než u letáků do schránek.

papírové tašky

Nemusíte být zrovna distributoři potravin, abyste využili papírové tašky s potiskem, tašky se hodí pro mnoho dalších obchodů, např. s textilem, obuví, textilní galanterií, dárkových předmětů, hraček atd. V malé sérii můžete tašky nechat potisknout pro různé oslavy, bankety, firemní prezentace a také pro vtipné recese, retro párty apod.