Jak vybrat šaty na ples?

Letos se velká část plesů přesunula delší termíny, proto sezóna, která se jindy už chýlí ke konci, letos ještě pokračuje. Zejména maturitní plesy se kvůli přísným vládním opatřením přesouvaly a spousta se jich bude konat až teď na jaře.

Pokud ještě náhodou nemáte na ples šaty, je načase začít vybírat! Móda je každým rokem volnější a uvolněnější, proto nám přibývá možností. Před pár lety nebylo tolik z čeho vybírat, ale dnes je k dispozici spousta barev, střihů a detailů.

fialové šaty

Až budete šaty vybírat, nesnažte se nutně najít ty nejvýraznější nebo nejzajímavější. Myslete spíše na to, aby vám seděly a vypadala jste v nich krásně. Dejte si pozor na to, aby jejich střih dobře padl vaší postavě. Pokud máte širší boky, zakryjte je i širokou sukní. Jestli máte málo výrazný pas, tak zvolte výrazný pásek a velké zúžení právě v oblasti pasu. Tím své křivky krásně zdůrazníte. Myslete také na to, aby barva šatů co nejlépe šla k vašim vlasům a očím.

šaty na ples

Na výběr těch nejkrásnějších plesových šatů vám můžeme doporučit salón v Praze. Podívejte se na jejich webové stránky a prohlédněte si jejich širokou nabídku plesových šatů: Společenské šaty Praha. Šaty si u nich můžete nejen koupit, ale i půjčit. Půjčení bývá pro mnoho lidí výhodnější, zejména, pokud se rozhodnete šaty obléct pouze jednou na nějakou výjimečnou příležitost. Například šaty na maturitní ples si nemusíte kupovat, ale můžete (jako spoustu dalších maturantek) zaplatit jen část jejich ceny a zarezervovat si je na termín svého maturitního plesu.

Až vyberete šaty, nezapomeňte také na doplňky. Pomocí šperků a lodiček dotáhnete svůj plesový outfit k dokonalosti. Se šperky to nemusíte nutně přehánět, ale zlaté nebo stříbrné náušnice a úzký řetízek váš krásný dojem rozhodně podpoří. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru plesových šatů a také samozřejmě vydařený ples!