Stěhování bez stresu


Zná to spousta lidí, zná to skoro kde kdo. Sbalit si pár švestek a jít je jednoduché. Tak jako když jsem se v mládí stěhoval já. Naházel jsem věci do maskáčového batohu a opustil rodný dům, aniž jsem z toho dělal záležitost. Jenže nyní se často stává, že bydlí rodina pohromadě a mladí dostanou byt. Ale už si stihli něco nábytku nakoupit, a tak začínají starosti. Hezké, ale starosti. Také stěhování celé rodiny je jedna velká show, kde snad chybí jen diváci.

Do stěhování se musí zapojit každý. I ten, kdo k rodině nepatří, ale má čas a chuť pomáhat. Takže se sejde asi sto třicet pozvaných lidí a všichni budou šoupat jednu skříň sem a tam. Budou si navzájem překážet a…

To je scénář co? Ano, vymyšlený. Většinou to končívá tak, že z pozvaných sto třiceti nepřijde nikdo, protože ho sklátila choroba, nebo došlo k úmrtí v rodině, či se jako na potvoru pokazilo auto.

vyklizený byt

Takže co uděláte? Odvoláte celou akci, postupně půjdete všem vynadat, přičemž zjistíte, že s tou nemocí to nebylo až tak žhavé a pokud někdo v rodině umřel, tak zase obživl. A je to.

Nejlepší je tedy celou věc zapomenout a při příštím pořádání podobných veselých akcí počítat s nejhorším. A pokud tomu všemu, tedy těm zmatkům chcete předejít, doporučuji si objednat firmu. Jasné je, že zadarmo to nebude, ale zato si vy v klidu můžete přečíst noviny, zajít na pivo, nebo jen postávat a navigovat chlapy kam je třeba.

krabic

Levné stěhování Praha vás rozhodně při placení nesvlékne z kalhot, ale zato udělá vše kolem. Rozhodně můžete počítat s tím, že pokud budete chtít, dáte jim klíče a můžete večer přijít k hotovému. Tedy pokud chlapům řeknete kam co mají dát.

Vězte, že si tím ušetříte jak nervy, tak i čas. Odpadne vám spousta starostí, například se sháněním vozu a dalších věcí. A celý den se můžete věnovat něčemu, co vás zajímá a baví. A to je jistě velké plus.